Centrum Warszawy, neorenesansowy, odrestaurowany XIX- wieczny pałacyk SZUCHA, zwanym również Pałacykiem Generałowej Marii Agapijew, jedno z najbardziej przesiąkniętych historią miejsc w Polsce. Pałacyk stanowi  integralną część prestiżowej inwestycji Szucha Premium Offices, która zlokalizowana jest u rogu Litewskiej i Alei Szucha,  w sąsiedztwie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP, Trybunału Konstytucyjnego, Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Edukacji.

W środku nowoczesna przestrzeń dostosowana do miejskiego stylu życia: przestronna sala klubowa z prywatnym barem i dużym ekranem do wspólnego oglądania wydarzeń sportowych, 2 sale konferencyjne do prowadzenia spotkań biznesowych, concierge, jasne drewniane podłogi, wygodne fotele, ciemnogranatowe ściany, na których prezentują się makiety kultowych jachtów oraz zdjęcia członków klubu. Tak wygląda Sailing Poland Yacht Club.

Pałacyk SZUCHA

Sailing Poland Yacht Club to prywatny klub zrzeszający pasjonatów żeglarstwa, ludzi biznesu, mediów i kultury, których łączy wspólne pragnienie odkrywania świata w myśl hasła: SAIL EXPLORE WIN. Członkowie klubu mogą korzystać z bogatego programu kulturalno- rozrywkowego, który budowany jest wokół  wydarzeń sportowych, spotkań z ciekawymi ludźmi oraz imprez klubowych. A to wszystko dostępne dla Klubowiczów i ich gości. Klub zapewnia przyjazną, swobodną atmosferę i stanowi idealne miejsce budowania relacji biznesowych i poznawania nowych, ciekawych osób.

Sailing Poland Yacht Club – sala klubowa

Zapraszamy do odwiedzin Sailing Poland Yacht Club od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 – 23.00, w piątki i soboty, od 10.00 do 01.00, a w niedziele od 12.00 do 23.00. Osoby zainteresowane członkowstwem zachęcamy do kontaktu mailowego z Anna Sawa, Managing Director klubu, email: annasawa@sailingpolandgroup.com

 

Udostępnij

Zobacz również

27 marca 2019

SAFETY FIRST with CAPTAIN ANDY

Żeglowanie jest cudowne, życie na jachcie również! Owoce morza, bryza i zachody słońca, wspaniała sprawa! Czy jednak wiesz jak zorganizować bezpieczny rejs, by upragnione wakacje przebiegły w miłej atmosferze i nie zamieniły się dla twojej załogi, rodziny i ciebie w pasmo nieprzyjemnych niespodzianek?

13 marca 2019

Pierwsze starty za nami

Sailing Poland intensywnie wchodzi w nowy sezon żeglarski na pokładzie jachtu Volvo Ocean 65. Dwa starty i prawie trzy miesiące żeglowania już za nami. Czas na pierwsze podsumowanie.

26 lutego 2019

Polskie regaty St. Maarten Heineken

Już za chwilę, we czwartek, Tłusty Czwartek, 28 lutego, startują kolejne karaibskie regaty z udziałem Sailing Poland: Heineken Regatta na St. Maarten.

18 lutego 2019

Na kilka chwil przed debiutem VO65 Sailing Poland

Dziś o 16.30 polskiego czasu startujemy w regatach RORC Caribbean 600. To nasz pierwszy start na nowej łódce VO65 i jak zwykle, w tej klasie regat – w mocnej stawce.

25 stycznia 2019

Wcześniej MAPFRE VO65, teraz Sailing Poland VO65

Flota Sailing Poland powiększa się o nowy jacht – Volvo Ocean 65 na którym wcześniej pływał hiszpański team MAPFRE. Od lutego na tej legendarnej jednostce będzie już powiewać polska bandera.

8 listopada 2018

Dołącz do klubu pasjonatów

Sailing Poland Yacht Club to jedyne takie miejsce na żeglarskiej mapie Polski. To  prywatny klub zrzeszający pasjonatów żeglarstwa, ludzi biznesu, mediów i kultury. Dowiedz się więcej o naszym jacht klubie.

27 października 2018

To są piękne ale wymagające regaty

Ostatnim startem załogi Sailing Poland w 2018 roku były niezwykle prestiżowe regaty Rolex Middle Sea Race. Niestety z powodu awarii żagla głównego, musieliśmy wycofać się z dalszej rywalizacji.

15 października 2018

Pierwsze sukcesy dodają energii

Załoga Sailing Poland Race Team zajęła bardzo dobre, drugie miejsce w grupie IRC B w najsłynniejszych regatach Lazurowego Wybrzeża - Les Voiles de Saint Tropez.

12 września 2018

Debiut załogi na Copa del Rey

Regatowa przygoda załogi Sailing Poland Race Team rozpoczęła się od 37. edycji regat o Puchar Króla (Copa del Rey) na Majorce, gdzie na przetarcie zajęliśmy dziesiąte miejsce w kategorii IRC 1.

Kontakt

PaŁacyK SZUCHA
52°12′59′′ N 21°01′24′′ E

Al. Jana Chrystiana Szucha 17/19
00-580 Warszawa

biuro@sailingpolandgroup.com
+48 22 290 43 57

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się, by otrzymywać regularnie program klubowy oraz newsletter

Zapisz się

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się, by otrzymywać regularnie program klubowy oraz newsletter

Anuluj