Jesteśmy pierwszą profesjonalną inicjatywą w Polsce, która łączy żeglarstwo, biznes i media. Tworzymy klub odkrywców w myśl hasła SAIL EXPLORE WIN

 

Międzynarodowa załoga

Maciej Marczewski Head of Sailing Poland Race Team

PL (1975) – doświadczony żeglarz, uczestnik wielu pionierskich polskich projektów żeglarskich (m.in. MK Cafe Sailing Team, Race 2000 Team, Allianz Sailing Team, Polish Ocean Racing), z ogromnym doświadczeniem technicznym w przygotowywaniu jachtów do wyścigów wokółziemskich oraz oceanicznych (m.in. Velux 5 Oceans, Vendée Globe, Transat Jacques Vabre).

Florian Guezennec Pitman

FRA (1992) – pochodzący z Saint-Nazaire zawodowy żeglarz regatowy, załogant i specjalista od takielunku z doświadczeniem na jachtach różnego typu i wielkości, w tym również maxi-katamaranie Orange1.

 

 

 

 

 

Jens Lindner Sternik i taktyk

GER/ESP (1966) – profesjonalista w zakresie projektowania jachtów; członek zespołów walczących o Puchar Ameryki; współpracownik olimpijskich reprezentacji narodowych w żeglarstwie. Posiada ponad 30 lat doświadczenia w regatowej żegludze na wszystkich typach jachtów – od klas olimpijskich przez klasyki do dużych nowoczesnych maszyn regatowych.

Jordi Arbusa Nawigator

ESP (1986) – zawodowy trymer i nawigator z ogromnym doświadczeniem na jachtach dużych i małych, zarówno w regatach transatlantyckich jak i zawodach na poziomie Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Jednocześnie założyciel i właściciel specjalistycznej firmy Dr Sails, oferującej produkty do samodzielnego wykonywania wielu napraw na jachtach regatowych.

Maciej Malag Trymer żagli przednich

PL (1991) – zawodowy załogant na jachtach wszelkiego typu, od wielkich katamaranów, m.in. ex-Club Med przez regatowe TP 52 do ekskluzywnych Wally. Zawodnik klas Optymist, 420 i Finn na poziomie reprezentacji Polski. Trymer i specjalista od takielunku.

 

 

 

 

Marcin Banaszek Dziobowy

PL (1979) – zawodowy dziobowy. Ponad 14 lat doświadczenia w regatach meczowych na poziomie Mistrzostw Polski (sześciokrotny tytuł mistrzowski); od roku 2017 żeglujący na dużych jachtach w regatach na całym świecie – od Australii (Rolex Sydney Hobart) przez Karaiby (m.in. St. Maarten Heineken Regatta) do Europy (Les Voiles de Saint Tropez, Sopot Match Race).

JACHT

Kontakt

PaŁacyK SZUCHA
52°12′59′′ N 21°01′24′′ E

Al. Jana Chrystiana Szucha 17/19
00-580 Warszawa

biuro@sailingpolandgroup.com
+48 22 290 43 57

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się, by otrzymywać regularnie program klubowy oraz newsletter

Zapisz się

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się, by otrzymywać regularnie program klubowy oraz newsletter

Anuluj